Reklam :

Tığ İşi Çanta Örnekleri

Yayın Tarihi:20 Ocak 2013

 

Renkli takılarımız, aksesuarlarımız, küçük makyaj çantası ile birlikte taşıdığımız makyaj malzemelerimiz, cüzdanımız, anahtarlığımız, paralarımız, cep telefonumuz ve daha aklıma gelmeyen bir çok özel eşyalarımızı koyduğumuz yün ile örgüden, tığdan, şişten el örgüsü, deri, kot, kumaş gibi birçok malzemeden,  farklı model, desen ve motiften yapılan yol arkadaşlarımız emektar çantalarımız. Bazen bir bavul gibi ağzına kadar dolu olurlar. Çantamızın fermuarını kapatmakta zorlanırız. Bazen de içi bomboş bir şekilde aksesuar olarak taşırız onları gittiğimiz yerlere.

Çanta ve ayakkabı tutkumuzu neredeyse bütün erkekler bilir.

Kendinize yazlık plajda , deniz kenarında, sahilde, spora giderken, işte kullanabileceğiniz tığ işinden örülmüş bir çiçek motifli çanta örneği, gül desenli askılı çanta modeli kare, altıgen motiften ve daha bir çok tığ işi örgü tekniğinden yapabileceğiniz hem renkli, hem çok şık resimli tığ işi çantalar yapma imkanı sunuyoruz sizlere.

Ördüğünüz tığdan çantaları güle güle kullanmanız dileğiyle, çantanızdan para, nüfus cüzdanı, anahtarlık ve sizleri evde bekleyen sevgi dolu yüreklerin kocaman sevgileri eksik olmasın.

 

 

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar