Reklam :

Oduncu Gömleği : Ekose Gömlek Kombinleri

Yayın Tarihi:28 Ocak 2013

 

 

Kare veya enine, boyuna ince ve kalın çizgili gömlek en sevdiğim gömlekler. Herkesin gardırobunda diğer gömlek çeşitleri ile birlikte mutlaka olmasını düşlediğim bir desen. Sportif bir stil taşıyan desenli gömlek tutkunlarına sokaktan yansımalar. En çok anorak tarzı, şişme yelek modelleriyle ve kot pantolonla yakıştırıyorum ekose gömlekleri.

Yıllardır bayan ve erkek gömlek modasında trendini hiç kaybetmeden kullanılan gömlek desen ve kumaş çeşidi ekose gömlekler. Büyük ve küçük, renkli geometrik kare desenlerden oluşan ekose gömlek modelleri favori giyim ürünleri arasında baş sırayı alıyor. Oduncu gömleği olarakta bilinen ekose gömlekleri dağ yaşantısından şehir hayatına uyarlayan tasarımcılar farklı kombinasyonlarla  moda stil avcılarının hit tercihi oluyor.

Mini kot şortlar, kot pantolonlar, kot yelekler, triko kazaklar, hırkalar, yelekler, sandaletler, parmak arası terlik modelleri, zımbalı ayakkabılar, topuklu ayakkabılar, taytlar, mini kumaş kloş kesimli etekler, çizmeler, ceketler askılı, japone kollu , kısa kollu ve uzun kollu ekose gömleklerle yapılan aksesuar ve kıyafet kombinleri sizlere bazı önerilerde bulunuyor.

İnce ve kalın kumaş çeşitlerinden tasarlanan oduncu gömlekleri yaz ve bahar aylarında askılı bir tişört , badi üzerine giyilen, kışın ise kazak, hırka ve montların altına giyilen bir giyim anlayışı içeriyor. İşte sokak modasından güzel bayanlar üzerinde yorumlanmış ekose gömlek stilleri.

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar